sobota, 24 września 2011

warsztaty - zaproszenie


Chciałabym Was zaprosić na

- Warsztatową Sobotę -
spotkanie poświęcone głównie tematyce bożonarodzeniowej:
mix media, kartki, ozdoby, biżuteria ...
organizowaną w dniu 29 października 2011 we Wrocławiu
przy ul. Starogranicznej 28

W tym dniu będę miała przyjemność kolejny raz poprowadzić dwa warsztaty:


Sala 14

10:00 -12:00 Zawieszka do prezentu lub na choinkę

Opis: Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, który spędzamy razem z rodziną i przyjaciółmi. Okna i drzwi naszych domów są pięknie udekorowane, a najważniejszą oznaką świątecznego zamieszania jest choinka. Na rynku możemy dostać gotowe i niedrogie ozdoby by ją udekorować - ja chciałabym zachęcić Was do wykonania własnej. Zawieszkę którą wykonamy może zdobić nie tylko nasze drzewko, ale także prezenty leżące pod nią.
Ilość miejsc: 6
Cena warsztatu 25 zł.
Cena obejmuje: materiały potrzebne do wykonania zawiezki: papiery 2-3 szt, ozdobny napis, tasiemka, listki ostrokrzewu, kwiaty itp
Uczestnik przynosi ze sobą: klej, podkładkę, nożyk lub skalpel, coś do bigowania np: wypisany długopis, nożyczki, linijkę, ozdobne nożyczki (jeżeli posiada)


15:00-17:00 Świąteczna bombonierka

Opis: Boże narodzenie to czas wyjątkowy. Spędzamy go w gronie rodziny i przyjaciół, wspólnie śmiejąc się i kolędując. To czas kiedy z niecierpliwością czekamy na pierwszą gwiazdkę by móc otworzyć prezenty z pod świątecznego drzewka. Największym i najdroższym prezentem dla osób bliskich będzie ten, który sami/e wykonaliśmy/łyśmy. Na warsztacie ozdobimy cukierki i wykonamy do nich pudełeczko.
Ilość miejsc: 6
wolnych miejsc: Brak miejsc
Cena warsztatu: 25 zł
Cena obejmuje: cukierki, papiery, ozdoby, tasiemka, napisy itd
Uczestnik przynosi ze sobą: klej, podkładkę, nożyk lub skalpel, coś do bigowania np: wypisany długopis, nożyczki, linijkę, ozdobne nożyczki


Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie się pod tym postem oraz wysłanie maila do organizatorki na adres: warsztaty@gekon.pl - w treści proszę wpisać:
imię, nazwisko, e-mail i tytuły wybranych warsztatów.ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza